Koktajle Mesoaroma

Mesoaroma MAW to włoska firma produkująca ampułki do mezoterapii i preparaty do medycyny estetycznej. Wszystkie koktajle mesoaroma mogą być stosowane w mezoterapii igłowej, derma penach i mezoterapii bezigłowej. Mezoterapia igłowa to zabieg estetyczny mający na celu poprawę wyglądu skóry.

Ampułki mesoaroma maw przeznaczone są do stosowania zarówno w medycynie estetycznej jak i kosmetologii. Ampułka mesoaroma jest to produkt medyczny klasy I. Produkt ten powinien mieć określone warunki przechowywania oraz stosowania. Produkt medyczny klasy I to ampułka charakteryzująca się wysoka klasą sterylności. Taki produkt posiada odpowiednie opakowanie apirogenne z gumką.

Mesoaroma maw posiada szeroki wachlarz koktajli o różnych właściwościach dla skóry. Każdy produkt Mesoaroma maw posiada bogaty skład substancji aktywnych mający dobroczynny wpływ na nasza skórę. W linii ampułek mesoaroma maw znajdują sie preparaty przeciwzmarszczkowe, witaminowe, nawilżające i odżywcze. Każdy produkt cechuje wysoka jakoś i bezpieczeństwo stosowania. 

Wyświetlanie wszystkich 20 wyników

Wyświetlanie wszystkich 20 wyników