HIFU - urządzenia do liftingu twarzy i ciała

W dobie dbania o swoje ciało, propagowania zadbanej sylwetki i przechodzenia na diety, coraz częściej decydujemy się na pomoc w tym zakresie. Hifu sprzęt to rodzaj urządzenia, który wpływa na stan naszego ciała – modeluje je i liftinguje, bez użycia bardzo inwazyjnych środków medycznych. Jest więc to doskonała alternatywa dla osób, które preferują lifting bez skalpela. Co więcej, tak skonstruowane hifu urządzenie, nadaje się również by wykonywać bezoperacyjny lifting twarzy, zatrzymując tym samym (a nawet cofając!) procesy starzenia i upływający czas. Jego zaletą jest wykorzystywanie nowoczesnej technologii, skierowanej dla najbardziej wymagających i potrzebujących klientów. Zamiast tradycyjnych przyrządów operacyjnych, wykorzystywana jest skoncentrowana wiązka energii o dużym natężeniu.
Odpowiednio dobrana głowica urządzenia działa miejscowo na wybrane partie ciała, podgrzewając je i wpływając na obwody. Urządzenia typu hifu dostarczają stałe, sukcesywnie coraz lepsze rezultaty, których efekty dostrzegane są już po pierwszym, godzinnym zabiegu.
Tak skonstruowane, profesjonalne urządzenie wpasuje się w niejeden gabinet medycyny estetycznej. Hifu sprzęt z naszej oferty jest bezpieczny i wszechstronny. Oznacza to, iż wszelkie ważne parametry mogą zostać przystosowane do potrzeb i oczekiwań klienta.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników