Wirówki do osocza

Firma Cosmed24 oferuje wirówki laboratoryjne od renomowanych producentów oraz zestawy do osocza bogatopłytkowego. W ramach naszej oferty znajdują się wirówki laboratoryjne w tym model 800D, zestawy do osocza bogatopłytkowego bez i z aktywatorem. Przeznaczone urządzenia oraz zestawy powinny znaleźć się w każdym laboratorium, gabinecie medycyny estetycznej oraz w placówkach naukowo-badawczych.
Wirówka do osocza bogatopyłkowego to jeden z elementów, który realnie wpływa na skuteczność zabiegu, wykorzystującego osocze Pacjenta. Zoptymalizowany proces wirowania nie uszkadza płytek krwi oraz nie wpływa negatywnie na odseparowanie poszczególnych jej składników. Dobrze dobrane wirówki do osocza, umożliwiają ułożenie probówek w sposób uchylny, dzięki czemu kąt wirowania dostosowany jest do specyfiki stosowanego zabiegu. Poniższa oferta prezentuje wysokiej jakości wirówki, które umożliwiają dostosowanie maksymalnej i optymalnej prędkości, osiągając nawet 4000 obrotów na minutę. Urządzenia posiadają wbudowany timer, profil cichej pracy oraz wysoką pojemność, dzięki czemu możliwe jest wirowanie fiolek o wartości nawet 10ml.
Wszystkie zaproponowane przez nas produkty z poniższej kategorii, wykonane są z wysokiej jakości materiałów – wytrzymałych i objętych kilkumiesięczną gwarancją.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników