Kaniule do wypełniaczy i mezoterapii

Kaniule do wypełniaczy to swoisty rodzaj igły, różniący się od niej przede wszystkim budową. Jest to pusta rurka w środku, bez ostrego i ściętego brzegu, z otworem znajdującym się z boku, a nie na jej szczycie. Dzięki takiej konstrukcji zyskuje na bezpieczeństwie – nie tnie tkanek jak tradycyjna igła, a zamiast tego je rozpycha. Kaniule do mezoterapii cechują się giętkością oraz ułatwionym dozowaniem substancji pod skórę Pacjenta. Duża swoboda przemieszczania igły pod powierzchnią skóry, umożliwia aplikację substancji na dużym obszarze, po zaledwie jednym ukłuciu. Pomimo cienkiej i zwrotnej igły, bez przeszkód, można aplikować substancje gęste i treściwe.
Na skutek takiego działania, efekty zabiegów są mniej okraszone siniakami, dodatkowymi opuchnięciami lub uszkodzeniami, których chcemy unikać. Dlatego też, coraz chętniej, decydujemy się na kaniule do mezoterapii. Ich zastosowanie jest szerokie – kaniule wybierane są zarówno w przypadku zabiegów wyszczuplających, gdzie obszar aplikacji jest dużo większy niż w przypadku jednorazowej aplikacji preparatu, jak i do tradycyjnych mezoterapii.
Wybór ich przyczynia się do imponującego efektu końcowego, z minimalizacją dodatkowych, wyraźnych i niepożądanych śladów na skórze. Proponowane przez nas kaniule do wypełniaczy to połączenie tradycyjnej igły do iniekcji, z nowoczesną technologią, pozwalającą na dużo swobodniejsze manewry pod skórą. Większa zwrotność to krótszy czas zabiegu, mniejszy ból i mniej uszkodzone tkanki. Obecnie w ofercie znajdziemy kilka rozmiarów i rodzajów kaniuli do wypełniaczy.

Wyświetlanie 1–20 z 37 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 37 wyników