Nici Liftingujące PDO

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Polidioksanon to silne syntetyczne włókno zbudowane z jednego lub dwóch skręconych włókien, które po upływie ok. od 6 do 8 miesięcy ulegają całkowitemu rozpuszczeniu w tkance.  Polidioksanon to materiał od dawno stosowany w medycynie a dokładnie w chirurgii do zszywania ran pooperacyjnych. Jest to materiał bezpieczny i w pełnie rozpuszczalny w tkance. Po latach wnikliwych obserwacji i badań zaczęto stosować nici polidioksanonowe w zabiegach Medycyny Estetycznej w celu odmłodzenia skóry.

Wprowadzenie określonej ilości nici PDO w tkankę ludzką pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu. Efektem tego procesu jest zagęszczenie skóry, jej ujędrnienie oraz wypłycenie zmarszczek.  Ujędrnienie i zagęszczenie skóry prowadzi do podniesienia opadających policzków czego efektem finalnym jest wyraźny lifting skóry twarzy.

Nici liftingujące pdo dostępne są w różnych wariantach. Nici różnią się między sobą długością oraz rodzajem splotu. Wyróżniamy głównie nici mono, twin, skrew, double screw. Nici PDO mogą też posiadać specjalne małe haczyki dzięki czemu efekt liftingujący  zabiegu jest jeszcze silniejszy, nici takie nazywają się nici PDO z haczykami (COG).

Dbamy, by dostarczać naszym Klientom najnowocześniejsze urządzenia i narzędzia wykorzystywane w ich pracy. Mając na względzie wysokie zapotrzebowanie na nici pdo, nici barb, nici liftingujące first lift , hurtownia Cosmed24 pragnie zaoferować Państwu szeroką gamę produktów z tej kategorii. Dokładamy starań, by nasz asortyment nici liftingujących przedstawiał się niezwykle atrakcyjnie i sprostał Państwa oczekiwaniom. Nici liftingujące w hurtowni Cosmed24 posiadają różną długość – również samej igły. Dzięki temu jesteśmy w stanie wdrożyć zabieg, który liftinguje zmarszczki, odmładza skórę oraz zwęża pory. Wszystkie dostępne produkty z tej kategorii są gwarancją wysokiej jakości.