Mezoterapia nanoigłowa

Mezoterapia nanoigłowa – urządzenia. Mezoterapia nanoigłowa to innowacyjny zabieg wykonywany urządzeniem EMS Mesotherapy Gun z wykorzystaniem nanoigieł, prądów EMS oraz fali RF.

Showing all 2 results

 • Zestaw zabiegowy mezoterapia nanoigłowa

  Zestaw do wykonania zabiegu EMS Mesotherapy Gun

  80,00  brutto
  Powiadom o dostępności
 • Urządzenie do mezoterapii nanoigłowej

  EMS Mesotherapy Gun – urządzenie do mezoterapii

  4 500,00  brutto
  Powiadom o dostępności

Showing all 2 results

Zabieg wypływa korzystnie na stan jędrności skóry, minimalizując stan zapalny i podrażnienie po zabiegu. Obszary poddawane zabiegowi to głównie twarz oraz szyja, ale można z powodzeniem wykonywać go również w obszarze dekoltu zwiększając wchłanianie się aplikowanych substancji aktywnych. Zabieg wykonywany jest za pomocą matrycy z nanoigłami, która wprawiona w oscylujące drgania delikatnie uszkadza naskórek, ponadto zastosowanie mikroprądów EMS powoduje elektrostymulację mięśniową, a emitowana fala radiowa RF działa porządkując strukturę włókien kolagenowych i elastylowych zwiększając jędrność skóry.

Możliwość regulacji szybkości ruchów drgających głowicy z nanoigłami w zakresie 1-9 oraz ilości dozowanego koktajlu pozwala na komfortowe dostosowanie parametrów zabiegowych zarówno dla klienta, jak i operatora urządzenia.

Mezoterapia nanoigłowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które posiadają obawy przed wykonaniem zabiegu klasycznej mezoterapii igłowej lub mezoterapii mikroigłowej ze względu na obecność okresu rekonwalescencji. Czas regeneracji skóry po zabiegu wynosi kilka godzin, stan zapalny jest niewielki, zaczerwienienie cery ustępuje z biegiem czasu. Skóra po wykonaniu procedury nie wymaga specjalnej pielęgnacji oprócz intensywnego nawilżania oraz stosowania fotoprotekcji przed każdą ekspozycją na promieniowanie UV.

Wchłanianie składników aktywnych podawanych w koktajlu zabiegowym zintensyfikowane jest poprzez wykonywanie mikronakłóć nanoigłami. W urządzeniu można stosować zarówno preparaty o dużej gęstości takie jak nieusieciowany kwas hialuronowy, jak i bardziej płynne konsystencje np. kompleks aminokwasów lub witamin. Dodatkowe zastosowanie prądów EMS powoduje elektrostymulację płytką lub głęboką, sięgającą aż do poziomu mięśni. Fala radiowa RF dodana do urządzenia i mezoterapia nanoigłowa z zastosowaniem koktajli zabiegowych o działaniu anti-aging działają synergicznie i wspomagają profilaktykę starzenia się skóry.

Urządzenie EMS Mesotherapy Gun umożliwia wykonanie zabiegu mezoterapii nanoigłowej zarówno z zastosowaniem preparatów o gęstej konsystencji – takich jak nieusieciowany kwas hialuronowy, jak i o bardziej płynnej formulacji, dzięki czemu osoba wykonująca zabieg posiada dowolność zastosowania koktajlu zabiegowego.

Jeden zestaw zabiegowy jest wystarczający do wykonania serii zabiegowej 5 zabiegów u jednego klienta. Jednorazowe kartridże zabiegowe gwarantują sterylność przeprowadzanego zabiegu.