Medyczny kwas hialuronowy nieusieciowany

Kwas hialuronowy otrzymany na drodze fermentacji mikrobiologicznej w czystej, niezmienionej chemicznie postaci ma szerokie zastosowanie jako składnik preparatów pielęgnacyjnych do twarzy i ciała.

Showing all 6 results

 • Plenhyage + Jalucomplex 1 – Bioformula

  275,00  brutto
  Powiadom o dostępności
 • Plenhyage + Jalucomplex 2 – Bioformula

  285,00  brutto
  Powiadom o dostępności
 • Plenhyage + Jalucomplex 3 – Bioformula

  295,00  brutto
  Powiadom o dostępności
 • Kwas hialuronowy JALUCOMPLEX 2 MEDIUM 1,5% – Bioformula

  120,00  brutto
  Powiadom o dostępności
 • jalucomlex-1

  Kwas hialuronowy JALUCOMPLEX 1 LIGHT 1% – Bioformula

  115,00  brutto
  Powiadom o dostępności
 • Kwas hialuronowy JALUCOMPLEX 3 DEEP 2% – Bioformula

  130,00  brutto
  Powiadom o dostępności

Showing all 6 results

Kwas hialuronowy nieusieciowany o różnej masie cząsteczkowej jest częstym składnikiem preparatów nawilżających, odżywczych i rewitalizujących stosowanych na skóry suche wymagające zwiększenia nawilżenia.  Zastosowanie kwasu hialuronowego w obrębie skóry twarzy poprawia stopień jej nawilżenia. Kwas hialuronowy wiąże cząsteczki wody poprawiając nawilżenie i odżywienie skóry, dlatego zabieg kwasem hialuronowym polecane są dla osób ze skóra suchą, słabo nawilżoną.

Ze względu na to, że ilość kwasu hialuronowego w skórze z wiekiem maleje konieczne jest jego wprowadzanie w skórę za pomocą zabiegów Medycyny Estetycznej. Najbardziej popularnym zabiegiem w medycynie estetycznej z zastosowaniem nieusieciowanego kwasu hialuronowego jest mezoterapia igłowa. Stosowanie nieusieciowanego kwasu hialuronowego w zabiegach mezoterapii igłowej poprawia w znacznym stopniu nawilżenie skóry oraz jej odżywienie. Efekty zabiegu mezoterapii igłowej z kwasem hialuronowym są widoczne niemal natychmiast ale dla ich podtrzymania zaleca się wykonanie serii zabiegów. Zabiegi medycyny estetycznej to zabiegi z zakresu mezoterapii igłowej, modelowanie ust oraz wypełniania bruzd kwasem hialuronowym usieciowanym.

Kwas hialuronowy do mezoterapii igłowej

Kwas hialuronowy nieusieciowany jest podawany za pomocą iniekcji podczas zabiegu mezoterapii igłowej, najczęściej metodą depozytową. Jest to składnik ceniony i stosowany od lat medycynie estetycznej. Działa przede wszystkim nawilżająco, opóźnia procesy starzenia się skóry, napina oraz stwarza optymalne warunki do pracy komórek skóry właściwej i naskórka. Jest polecany do rewitalizacji skóry po lecie. Dla uzyskania optymalnych rezultatów należy wykonać serię zabiegów (około 4-6 zabiegów) w odstępach 3 tygoniowych.

Kwas hialuronowy nieusieciowany jest komponentem różnych koktajli do mezoterapii, ale może być również stosowany solo. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment produktów z nieucieciowanym kwasem hialuronowym.