Polinukleotydy Plenhyage

Polinukleotydy są to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA. Występują we wszystkich organizmach i są w całości bikompatybilne z organizmem ludzkim. Stosowane w medycynie estetycznej odpowiadają za elastyczność skóry i jej zdrowy wygląd. Co więcej polinukleotydy posiadają bardzo dobre właściwości wiązania dużych ilości wody, co w znaczącym stopniu zwiększa nawilżenie skóry. Polinukleotydy polecane są również w celu regeneracji skóry po intensywnych kąpielach słonecznych czy w przypadku blizn.

Dostępny w naszej ofercie medyczny preparat do iniekcji na bazie polinukleotydów nosi nazwę Plenhyage. Jest to polimeryzowany żel wyprodukowany przez włoską firmę Bioformula. Preparat polecany jest szczególnie dla skór uszkodzonych w wyniku nadmiernych kąpieli słonecznych. Świetnie sprawdza się jako preparat do biorewitalizacji i stymulacji fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych dzięki czemu w znaczący sposób wpływa na poprawę elastyczności i jędrności skóry.

Preaparat jest idealnie tolerowany przez skórę. Występuje w sterylnej ampułkostrzykawce o pojemności 1,5ml i stężeniu 20mg/ml. Rejestracja medyczna preparatu gwarantuje bezpieczeństwo stosowania.

 

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników