Koktajle nawilżające

Do gabinetów kosmetycznych często zgłaszają się klienci z problemem suchej, odwodnionej skóry. Koktajle i ampułki nawilżające to preparaty, które sprawdzą się w każdym salonie. Odpowiednie zabiegi z użyciem właściwie dobranych preparatów umożliwiają nawilżenie skóry, a co za tym idzie poprawę jej elastyczności, ogólnego stanu i wyglądu. Prawidłowe nawodnienie skóry to podstawa pielęgnacji zarówno w gabinecie jak i w domu.

Skuteczne zabiegi nawilżające skórę zarówno twarzy jak i ciała to mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa lub mezoterapia bezigłowa. Koktajle i ampułki nawilżające, dzięki odpowiednio dobranym składnikom aktywnym mają działanie głęboko nawilżające, biorewitalizujące, odżywiające i ujędrniające. Składniki aktywne w koktajlach i ampułkach nawilżających do mezoterapii to najczęściej kwas hialuronowy i aminokwasy.

W naszej ofercie posiadamy koktajle i ampułki nawilżające renomowanych włoskich marek Bioformula i Mesoaroma. Dzięki odpowiedniemu doborowi składników aktywnych, preparaty zapewniają efekt głębokiego oraz długotrwałego nawilżenia skóry, jej odżywienia oraz biorewitalizacji. Koktajle i ampułki nawilżające oferowane przez Cosmed24 mogą być stosowane do zabiegów mezoterapii igłowej, mezoterapii mikroigłowej i mezoterapii bezigłowej w obrębie twarzy i ciała.

Aby uzyskać zadowalające efekty, zabiegi z użyciem koktajli i ampułek nawilżających powinny zawsze być przeprowadzane w seriach. Seria zabiegów mezoterapii igłowej lub mezoterapii bezigłowej pozwoli skutecznie nawilżyć skórę, przywrócić jej blask i zdrowy wygląd. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych koktajli i ampułek nawilżających.

Wyświetlanie 1–20 z 24 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 24 wyników