Koktajle rewitalizujące

Koktajle i ampułki rewitalizujące sprawiają, że skóra twarzy i szyi jest odżywiona, nawilżona, jędrna i pełna blasku. Zabiegi mezoterapii igłowej cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów gabinetów kosmetycznych, gdyż znacznie poprawiają stan skóry. Koktajle i ampułki rewitalizujące polecane są do każdego rodzaju skóry w różnym wieku. Preparaty bogate w różnorodne składniki aktywne działają odżywczo i biorewitalizująco, dlatego świetnie sprawdzą się także w przypadku skór zmęczonych, zniszczonych przez promienie UV, stres czy zanieczyszczenia powietrza.

Podstawą pięknej, zdrowej skóry jest jej prawidłowe nawilżenie, dlatego dobrym wyborem są koktajle i ampułki rewitalizujące, zawierające kwas hialuronowy. Ampułki do mezoterapii z kwasem hialuronowym są często wybierane do zabiegów medycyny estetycznej ze względu na jego zdolność do wiązania cząsteczek wody, dzięki czemu skóra jest nawilżona i jędrniejsza.

Koktajle i ampułki rewitalizujące zawierają także witaminy, minerały oraz aminokwasy, działające na skórę odżywczo i rewitalizująco. Popularnym składnikiem ampułek rewitalizujących do mezoterapii jest witamina C, silny antyoksydant, hamujący działanie wolnych rodników, które powodują starzenie się skóry. Witamina C wykazuje także działanie rozjaśniające, co świetnie wpływa na cery zmęczone, poszarzałe, przywraca im blask i poprawia koloryt. Inne witaminy stosowane w zabiegach mezoterapii igłowej twarzy i ciała to m.in. witaminy A, B, E i K, stosowane do odmładzania i biorewitalizacji, zapobiegają oznakom starzenia się skóry oraz poprawiają jej kondycję.

Koktajle i ampułki rewitalizujące Bioformula oraz Mesoaroma to preparaty zawierające składniki aktywne odpowiednie do odżywienia i skutecznej biorewitalizacji skóry. Zawierają kwas hialuronowy, witaminy oraz minerały pozytywnie wpływające na nawilżenie i budowę skóry. Mogą być stosowane do zabiegów mezoterapii igłowej, mezoterapii mikroigłowej bądź mezoterapii bezigłowej.

Wyświetlanie 1–20 z 40 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 40 wyników