Koktajle lipolityczne

Lipoliza iniekcyjna to coraz bardziej popularna metoda walki z nadmiarem miejscowej tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na podaniu za pomocą igły preparatu, którego substancje aktywne wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej. Koktajle i ampułki lipolityczne zawierają najczęściej substancje takie jak: fosfatydylocholina, deoksycholan sodu, kofeina, l-karnityna, rutyna, wyciąg z liści karczocha, wyciąg z liści ginko biloba czy ekstrakty roślinne z wąkroty azjatyckiej, morszczynu, nostrzyka żółtego czy bluszczu. Zaletą zabiegów lipolizy iniekcyjnej z użyciem koktajli i ampułek lipolitycznych jest to, iż jest to metoda bezoperacyjna i nieinwazyjna, dzięki czemu klient może powrócić do normalnego funkcjonowania bezpośrednio po zabiegu.

Substancje aktywne, zawarte w koktajlach i ampułkach lipolitycznych mają na celu rozpuszczenie komórek tłuszczowych, które następnie transportowane są do wątroby i usuwane z organizmu poprzez procesy metaboliczne. Aby zmaksymalizować skuteczność lipolizy iniekcyjnej należy wykonać serię zabiegów oraz poinformować klienta o konieczności połączenia ich z odpowiednią dietą oraz aktywnością fizyczną.

Cosmed24 oferuje sprawdzone koktajle i ampułki lipolityczne włoskich marek Bioformula oraz Mesoaroma. Są to preparaty na bazie najskuteczniejszych substancji do redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej i cellulitu. Koktajle i ampułki lipolityczne z naszej oferty to preparaty najwyższej jakości o potwierdzonej skuteczności działania. Wysoka zawartość substancji takich jak fosfatydylocholina, deoksycholan sodu, l-karnityna, kofeina czy wyciągi roślinne o działaniu drenującym gwarantują osiągnięcie zadowalających efektów w redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej, opornej na działanie diety oraz ćwiczeń. Ampułki i koktajle lipolityczne mogą być stosowane za pomocą mezoterapii igłowej, elektroporacji, ultradźwięków czy sonoforezy. Obszary stosowania ampułek lipolitycznych to brzuch, ramiona, uda, biodra, kolana, pośladki, podwójny podbródek czy obwód pasa.

Wyświetlanie 1–20 z 27 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 27 wyników