Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. W Cosmed24 zajmuje się kontaktem z dostawcami zagranicznymi oraz szeroko pojętym marketingiem – od dbania o social media, poprzez zlecanie wykonania wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych, aż po organizację eventów firmowych czy workshopów branżowych. Lubi podejmować wyzwania, dzięki którym nabywa nowych umiejętności przydatnych w codziennej pracy.

Kombajny kosmetyczne- praktyczne urządzenia wielofunkcyjne.

Właściciele gabinetów kosmetycznych doskonale wiedzą, że właściwie dobrana oferta zabiegów to klucz do sukcesu w branży beauty. O ile duże salony mogą pozwolić sobie na posiadanie większej ilości sprzętów, o tyle gabinety o mniejszej powierzchni mogą mieć problem związany z niewystarczającą ilością miejsca. Świetnym rozwiązaniem jest w tym przypadku zakup kombajnu kosmetycznego, czyli urządzenia wielofunkcyjnego.

Co to jest kombajn kosmetyczny?

Kombajny kosmetyczne to urządzenia, które posiadają wiele funkcji, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie wielu rodzajów zabiegów używając w tym celu odpowiedniej głowicy zabiegowej. Kombajn kosmetyczny to doskonałe rozwiązanie dla mniejszych gabinetów kosmetycznych, w których nie ma miejsca na przechowywanie kilku bądź nawet kilkunastu urządzeń. Kolejną zaletą kombajnów kosmetycznych jest możliwość szybkiej wymiany głowic, a co za tym idzie wyboru innego rodzaju zabiegu. Dzięki temu kosmetolog może wykonać jeden zabieg po drugim bez konieczności zmiany urządzenia, bądź wykonać inny zabieg niż planowany wcześniej, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Zmiana głowicy zabiegowej bez konieczności wymiany urządzenia znacznie skraca czas potrzebny na wykonanie zabiegu oraz upraszcza procedurę.

Zalety kombajnów kosmetycznych

Wielofunkcyjność kombajnów kosmetycznych pozwala na znaczne poszerzenie oferty zabiegowej, a w rezultacie przyciągnięcie nowych klientów do gabinetu. Są to najczęściej nieinwazyjne zabiegi kosmetyczne, które można wykonać w przypadku większości rodzajów skór.

Niezaprzeczalną zaletą kombajnów kosmetycznych jest ich ekonomiczność. Dzięki połączeniu różnych funkcji zabiegowych w jednym urządzeniu możliwe jest uzyskanie niższej ceny niż w przypadku zakupu każdego urządzenia osobno. Pozwala to na znaczne poszerzenie oferty zabiegowej gabinetu kosmetycznego bez ponoszenia dużych kosztów. Jest to szczególnie ważny aspekt zwłaszcza dla niewielkich lub początkujących salonów kosmetycznych.

Funkcje kombajnów kosmetycznych

Kombajny kosmetyczne Cosmed24 to wielofunkcyjne urządzenia produkowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Użycie europejskich komponentów zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz łatwą dostępność części zamiennych do serwisowania. Obudowy kombajnów kosmetycznych wykonane są z trwałych materiałów, a ich estetyczny, a zarazem prosty design sprawi, że doskonale wpasują się we wnętrze każdego gabinetu. Ich niezaprzeczalną zaletą jest wysoka odporność na środki do dezynfekcji używane w salonach kosmetycznych, dzięki czemu przez długi czas zachowują estetyczny wygląd.

Kombajny kosmetyczne Cosmed24 posiadają różnorodne funkcje zabiegowe, które można dowolnie modyfikować, dostosowując do potrzeb każdego gabinetu kosmetycznego. Wśród popularnych zabiegów, które są chętnie wybierane przez klientki znajduje się np. peeling kawitacyjny, który jest nieinwazyjnym zabiegiem oczyszczającym skórę. Nadaje się do każdego rodzaju cery, pozostawiając skórę oczyszczoną i świeżą. Popularnym zabiegiem jest również mikrodermabrazja diamentowa, która jest skuteczną metodą na złuszczenie martwego naskórka. Można ją wykonywać na większości rodzajów skór, poza cerą naczynkową, wrażliwą oraz przy trądziku różowatym. Jedną z najchętniej wybieranych funkcji w kombajnach kosmetycznych jest z pewnością mezoterapia bezigłowa. Jest to doskonała alternatywa dla mezoterapii igłowej, nie wymagająca użycia igły i przerwania naskórka, a co za tym idzie, jest bezbolesna. Za pomocą elektroporacji pod skórę wprowadzane są składniki aktywne o różnym działaniu: nawilżającym, rewitalizującym, ujędrniającym czy rozjaśniającym.

Zabiegami, które zyskują coraz większą popularność wśród klientów gabinetów kosmetycznych są oksybrazja oraz infuzja tlenowa. Oba zabiegi są nieinwazyjne i mogą być wykonywane jako zabieg bankietowy. Oksybrazja czyli peeling tlenowo-wodny, to zabieg delikatnie złuszczający martwy naskórek, który jest świetną alternatywą dla mikrodermabrazji diamentowej, gdyż skóra po nim jest oczyszczona, ale nie podrażniona. Infuzja tlenowa jest bezbolesnym zabiegiem, wykonywanym w celu odmłodzenia, odżywienia i rewitalizacji skóry. Za pomocą tlenu pod ciśnieniem wprowadza się w głąb skóry specjalnie dobrane składniki aktywne. Infuzja tlenowa jest bardzo chętnie wybierana jako zabieg „przed wielkim wyjściem”, gdyż skóra po wykonanej procedurze jest nawilżona i pełna blasku, a sam zabieg nie powoduje podrażnień. Te oraz wiele innych funkcji jest dostępnych w kombajnach kosmetycznych Cosmed24.

Urządzenia wielofunkcyjne – doskonały wybór dla gabinetu kosmetycznego

Kombajny kosmetyczne to podstawowe urządzenia w każdym gabinecie kosmetycznym. Dzięki wielu zaletom, takim jak posiadanie kilku lub kilkunastu funkcji w jednym urządzeniu, solidne wykonanie z trwałych materiałów, estetyczny wygląd oraz możliwość dostosowania funkcji zabiegowych, kombajny kosmetyczne są bardzo chętnie wybierane jako wyposażenie salonów kosmetycznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kombajnów kosmetycznych Cosmed24.