Koktajle przeciwzmarszczkowe

Z wiekiem produkcja kolagenu w skórze ulega zmniejszeniu, co prowadzi do utraty elastyczności i jędrności oraz pojawienia się zmarszczek. Mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa lub mezoterapia bezigłowa w połączeniu z odpowiednimi składnikami aktywnymi pozwala na skutecznie odżywienie i ujędrnienie skóry poprzez mobilizację fibroblastów a w efekcie stymulację produkcji kolagenu, czyli zjawisko zwane neokolagenezą. Do zabiegów mających na celu uelastycznienie skóry polecamy koktajle i ampułki przeciwzmarszczkowe.

Koktajle i ampułki przeciwzmarszczkowe to najczęściej preparaty wieloskładnikowe, które poza działaniem liftingującym i ujędrniającym, powodują także nawilżenie skóry, gdyż jest to pierwszy i niezbędny krok do poprawy jej kondycji. Polecamy koktajle i ampułki przeciwzmarszczkowe, zawierające w składzie kwas hialuronowy, który ma doskonałe i długotrwałe właściwości nawilżające. Składniki aktywne powodujące lepsze napięcie skóry takie jak DMAE czy krzemionka organiczna, aktywizują fibroblasty do produkcji kolagenu oraz elastyny, co bezpośrednio wpływa na poprawę jędrności skóry. Zawartość składników aktywnych takich jak witaminy, aminokwasy czy minerały powoduje odżywienie skóry, a także ochronę przez wolnymi rodnikami.

Koktajle i ampułki przeciwzmarszczkowe renomowanych włoskich marek Bioformula i Mesoaroma to sterylne, apirogenne, preparaty łączące najskuteczniejsze składniki aktywne działające liftingująco, odżywczo i ujędrniająco na skórę twarzy i ciała. Doskonale sprawdzą się przy zabiegach z zakresu mezoterapii igłowej, mezoterapii mikroigłowej (np. dermapen, derma roller) czy mezoterapii bezigłowej.

Wyświetlanie 1–20 z 74 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 74 wyników