Koktajle antycelulitowe

Do salonu kosmetycznego bardzo często zgłaszają się klientki z cellulitem, który nie ustępuje pomimo prawidłowej diety oraz ćwiczeń. Efektywną metodą walki z cellulitem jest mezoterapia igłowa, podczas której w miejsce występowania problemu wstrzykuje się niewielkie dawki substancji aktywnych. Koktajle i ampułki antycelulitowe to preparaty jednoskładnikowe bądź mieszaniny substancji które poprawiają mikrokrążenie, mają działanie drenujące i wygładzające. Ampułki antycellulitowe mogą także zawierać składniki aktywne wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej, takie jak fosfatydylocholina, l-karnityna, kofeina czy deoksycholan sodu.

Działając dwukierunkowo za pomocą mezoterapii igłowej możemy osiągnąć zadowalający rezultat czyli miejscową redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej oraz efekt napięcia i wygładzenia skóry w miejscu występowania cellulitu. Koktajle i ampułki antycelulitowe podawane są głębiej niż w przypadku mezoterapii rewitalizującej, do tkanki podskórnej, aby precyzyjnie zadziałać na tkankę tłuszczową oraz oznaki cellulitu.

Aby zabiegi mezoterapii igłowej na ciało z użyciem koktajli i ampułek antycellulitowych przyniosły oczekiwane rezultaty należy dobrać odpowiednie preparaty, ilość podawanego jednorazowo preparatu oraz wykonać odpowiednią ilość zabiegów w seriach.

Koktajle i ampułki antycelulitowe włoskiej marki Bioformula działają  zarówno na tkankę tłuszczową jak i na cellulit, dzięki czemu już po kilku zabiegach skóra jest wyraźnie bardziej elastyczna, jędrniejsza a nadmiar tkanki tłuszczowej ulega redukcji. Ampułki do mezoterapii igłowej ciała zawierają składniki aktywne, rozbijające komórki tłuszczowe, które następnie są usuwane z ciała w procesach metabolicznych. Dodatkowo w ich składzie znajdują się substancje o działaniu drenującym i wygładzającym.

W naszej ofercie posiadamy także włoskie koktajle i ampułki antycelulitowe Mesoaroma, produkty medyczne klasy I. Są to jednoskładnikowe bądź wieloskładnikowe ampułki do mezoterapii igłowej ciała, które działają wielotorowo: spalają miejscową tkankę tłuszczową, redukują cellulit, działają ujędrniająco i napinająco na skórę w obrębie brzucha, ud, pośladków, ramion czy talii.

Wyświetlanie 1–20 z 58 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 58 wyników