Gen Factor Inżynieria tkankowa

Co to jest Gen Factor?

Linia preparatów Gen Factor to odkrycie bioinżynierii tkankowej i biomedycznej. Prototypem do stworzenia tych produktów był preparat do leczenia stopy cukrzycowej, dlatego są to idealne preparaty w terapii trudno gojących się ran. Powstały one pod kierownictwem dr Wojciecha Karwowskiego. To innowacyjne rozwiązanie stosowane w medycynie i kosmetologii komórkowej.

Preparaty Gen Factor to aktywne biologicznie produkty będące mieszaniną aktywnych biologicznie białek oraz colostrum (wydzielina gruczołów mlecznych), które służą do kompleksowej odbudowy i regeneracji skóry. Składniki aktywne umieszczone są w biopolimerowej bazie hydrożelowej, co umożliwia efektywną i bezproblemową aplikację. Gen Factor stymuluje wzost komórek i tkanek, dzięki czemu zachodzi proces gojenia głębokich uszkodzeń naskórka. Produkty Gen Factor są stworzone dla profesjonalistów. Muszą być stosowane na powierzchnię skóry, nie można ich stosować iniekcyjnie. Zabiegi z użyciem produktów Gen Factor można łączyć z zabgiegami takimi jak mikronakłuwanie skóry, RF Frakcyjny Mikroigłowy, fala dzwiękowa.

Jak używać Gen Factor?

Zastosowanie preparatów Gen Factor gwarantuje spektakularne efekty zabiegowe takie jak na przykład: łagodzenie stanów alergicznych, stymulacja układu odpornościowego skóry, normalizacja procesów gojenia głębokich uszkodzeń skóry, redukcja rozstępów, zmniejszenie przebarwień, normalizacja procesów gojenia, zmniejszenie przebarwień, regeneracja naskórka, działanie przeciwzapalne. Skóra zaczyna wykształcać nowe włókna kolagenowe, dzięki czemu następuje regeneracja skóry. Kluczowy jest odpowiedni dobór preparatu w zależności od problemu skórenego z jakim mamy do czynienia.

Gen factor – opinie

Każdy z preparatów Gen Factor ma inne właściwości i nadaje się do odmiennego problemu skórnego. Zabiegi z zastosowaniem tych produktów cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów gabinetów kosmetologicznych i medyczyny estetycznej. Bardzo ważny jest odpowiedni dobór preparatu.

GF 01 Modulator zawiera 2,2% transferyn. Nadaje się do nakładania na skórę podrażnioną, po zabiegach kosmetycznych, łagodzi stan zapalny, na przykład w przebiegu trądziku.

GF 02 Stymulator to preparat, który zawiera 7% immunizowanego colostrum, który zawiera laktoferynę, czynniki wzrostu oraz substancje bakteriostatyczne. Stymulator stymuluje skórę do regeneracji, wykazuje bardzo dobre właściwości nawilżające.

GF 03, czyli Regenerator zawiera 1,6% transferyn oraz 5% immunizowanego colostrum. Może być stosowany na skórę po zabiegach z zastosowaniem bodźca fizykalnego np. fali radiowej, mikronakłuwania, ultradzwięków.

GF Base jest bioaktywnym żelem do pielęgnacji ciała. Można go łączyć z innymi preparatami Gen Factor. GF Base posiada silne właściwości nawilżające i GF Base wzmacnia efektywność wykonywanych zabiegów poprzez zwiększenie warstwy poślizgowej, zapobiegając tym samym zbyt szybkiemu odparowaniu preparatu właściwego.

Gdzie kupić Gen Factor?

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej hurtowni kosmetycznej, w której znajdą Państwo wysokiej jakości preparaty do wykonania profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.

Showing all 4 results

 • Gen Factor Base na twarz

  Gen Factor Base 5x5ml

  Kontakt z dystrybutorem
 • Gen Factor 03 na twarz

  Gen Factor 03 Regenerator 5x5ml

  Kontakt z dystrybutorem
 • Gen Factor 02 na twarz

  Gen Factor 02 Stymulator 5x5ml

  Kontakt z dystrybutorem
 • Preparat Gen Factor 01 do twarzy

  Gen Factor 01 Modulator 5x5ml

  Kontakt z dystrybutorem

Showing all 4 results