Sunekos

Sunekos to innowacyjne preparaty  przeznaczone do intensywnej regeneracji i odżywienia skóry przy zastosowaniu techniki mezoterapii igłowej. Zabieg Sunekos z zakresu medycyny estetycznej polecany jest w terapiach przeciwstarzeniowych skóry, w celu redukcji oznak starzenia takich jak zmarszczki i wiotkość oraz w celu głębokiego nawilżenia.

Innowacyjność zabiegu Sunekos polega na połączeniu kwasu hialuronowego oraz specjalnego kompleksu aminokwasów, stymulującego fibroblasty do produkcji elementów strukturalnych macierzy pozakomórkowej, czyli kolagenu i elastyny, których spadek produkcji wraz z wiekiem jest główną przyczyną starzenia się skóry.

W związku z procesem starzenia się skóry spada także produkcja kwasu hialuronowego, a co za tym idzie skóra jest odwodniona. Preparaty Sunekos zawierają kwas hialuronowy, który charakteryzuje się zdolnością do wiązania cząsteczek wody, dzięki czemu zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Zabiegi mezoterapii igłowej mające na celu redukcję oznak starzenia się skóry powinny mieć także działanie nawadniające. Preparaty Sunekos są idealnym rozwiązaniem, gdyż działają wielokierunkowo- redukują oznaki starzenia oraz nawilżają powierzchniowe oraz głębokie warstwy skóry.

Zabiegi Sunekos stymlują fibroblasty do produkcji kolagenu oraz elastyny. Proces ten nazywany jest biogenezą skóry i może być wywołany tylko dzięki odpowiednio dobranym pod względem ilości i jakości aminokwasom, takim jak glicyna, prolina, hydroksyprolina, które są składnikami preparatów Sunekos.

Medycyna estetyczna i ginekologia estetyczna to obszary na których zabiegi Sunekos zyskują coraz większą popularność ze względu na spektakularne rezultaty oraz bezpieczeństwo procedury. Zabieg Sunekos jest minimalnie inwazyjny (preparat jest wprowadzany w tkankę za pomocą cienkiej igły), ale należy pamiętać, że istnieją do jego wykonania pewne przeciwwskazania takie jak ciąża, laktacja, stany zapalne skóry, choroby autoimmunologiczne, czy skłonność do powstawania blizn przerostowych.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.