Hyabell

HYABELL® - More than a promise!

Produkty HYABELL® to najwyższej jakości wypełniacze na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego wytwarzane przez Adoderm, niemiecką markę specjalizującą się w produkcji wypełniaczy, produktów do mezoterapii a także wyrobów używanych w ortopedii. Firma istnieje na rynku Medycyny od 2005 roku i dzięki rozwiniętej sieci dystrybutorów jest obecna na terenie 63 państw na całym świecie.

Na linię HYABELL® składają się cztery wypełniacze: Lips, Basic, Deep, Ultra, które dzięki zróżnicowanym właściwościom reologicznym przystosowane są do korekcji różnego rodzaju problemów związanych z procesem starzenia. Osiągnięcie doskonałych i naturalnych efektów zabiegu jest możliwe dzięki możliwości dobrania preparatu o odpowiednich parametrach: lepkości, sprężystości oraz plastyczności, do danego obszaru twarzy poddawanemu korekcji.

Preparaty Hyabell charakteryzuje doskonała wstrzykiwalność, a zawartość 0,3% lidokainy zmniejsza odczucia bólowe pacjenta i zapewnia maksymalny komfort podczas zabiegu.


HYABELL® Lips

HYABELL® Lips

HYABELL® Lips to produkt medyczny klasy III, oznaczony znakiem CE 0297, który zawiera usieciowany kwas hialuronowy przeznaczony do iniekcji. Produkt jest otrzymywany w procesie fermentacji bakteryjnej. Opakowanie zawiera 1ml sterylnego żelu w sterylnej strzykawce oraz igłę.


HYABELL® Basic

HYABELL® Basic to produkt medyczny klasy III, oznaczony znakiem CE 0297, który zawiera usieciowany kwas hialuronowy przeznaczony do iniekcji. Produkt jest otrzymywany w procesie fermentacji bakteryjnej. Opakowanie zawiera 1ml sterylnego żelu w sterylnej strzykawce oraz igłę.

HYABELL® Basic

HYABELL® Deep

HYABELL® Deep

HYABELL® Deep to produkt medyczny klasy III, oznaczony znakiem CE 0297, który zawiera usieciowany kwas hialuronowy przeznaczony do iniekcji. Produkt jest otrzymywany w procesie fermentacji bakteryjnej. Opakowanie zawiera 1ml sterylnego żelu w sterylnej strzykawce oraz igłę.


HYABELL® Ultra

HYABELL® Ultra to produkt medyczny klasy III, oznaczony znakiem CE 0297, który zawiera usieciowany kwas hialuronowy przeznaczony do iniekcji. Produkt jest otrzymywany w procesie fermentacji bakteryjnej. Opakowanie zawiera 1ml sterylnego żelu w sterylnej strzykawce oraz igłę.

HYABELL® Ultra